O firmie

DJI_0727-HDR

Hurtownia Redox jest dystrybutorem wiodących marek piwa, alkoholi oraz napoi. Zajmuje się również sprzedażą hurtową artykułów spożywczych. Obsługuje sklepy, bary, restauracje, stacje paliw z terenu całej małopolski. Zamówienia mogą być składane u naszych przedstawicieli handlowych telefonicznie, mailowo lub w dziale sprzedaży. Staramy się aby towar jak najszybciej trafiał do odbiorców. Ciągle poszerzamy swoją ofertę tak aby w pełni zadowolić naszych klientów. Oferujemy szeroki wybór alkoholi w specjalnych cenach na wesela i różne imprezy okolicznościowe. Gwarantujemy fachową pomoc. Dowozimy towar do klientów z całej małopolski. Dostarczamy mąki do piekarni zarówno w workach jak i luzem w specjalistycznej cysternie.

Godziny otwarcia:
Pon.- pt.: 7.00 – 17.00
Sob.: 7.00 – 14.00

Nasza historia

Swoją działalność Firma Redox rozpoczęła w 1992 roku jako hurtownia napoi i piwa. Pierwsze kroki stawiała mając do dyspozycji jeden niewielki magazyn i jeden samochód dostawczy. Przez kolejne lata firma poszerzała swoją ofertę asortymentową a co za tym idzie powiększała również swoją powierzchnie magazynową, zatrudniała nowych pracowników oraz poszerzała swoją flotę samochodową.
Posiadamy 2 sklepy spożywcze 

W naszych dużych sklepach spożywczych znajdziesz bogaty wybór produktów żywnościowych i artykułów codziennego użytku. Oferujemy przestronne sklepy, w których klienci mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują, począwszy od świeżych warzyw i owoców, po świeże pieczywo i produkty mięsne. Nasze sklepy są miejscem, gdzie dbamy o różnorodność asortymentu, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów i zapewnić im wygodne zakupy w jednym miejscu.

Sklepy czynne:
Pon.- sob.: 7.00 – 21.00